Wapno nawozowe

ciągnik-wapnoW ofercie naszej firmy znajdą Państwo dwa rodzaje prduktów, mianowicie wapno nawozowe oraz kruszywa drogowe.
Istotną zaletą wapna nawozowego jest możliwość jego stosowania na różnych rodzajach gleb. Produkt ten przeznaczony jest przede wszystkim pod uprawy rolne i użytki zielone (wapno nawozowe węglanowe), poprawia on skład chemiczny i fizyczny gleb, korzystnie wpływa na wartość odżywczą produktów rolnych, a także na cechy jakościowe roślin (wapno magnezowe). Kolejną zaletą jest fakt, że wapno to nie musi być przechowywane w specjalnych warunkach. Jedynym wymogiem jest miejsce suche i zadaszone.

siewnikwapnoStosowanie wapna nawozowego przynosi wiele korzyści, wśród których warto wymienić:
- odkwaszanie gleby,
- zwiększenie przyswajania związków (azot, fosfor),
- dostarczanie glebie niezbędnych jej mikroelementów i zwiększenie ilości magnezu,
- wzrost odporności roślin,
- przyczynianie się do tworzenia warstwy próchnicy.

Wszystkie produkty naszej firmy posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, które dopuszczają je do użytku.
Mamy nadzieję, że nasza oferta Państwa zainteresowała oraz że po zapozananiu się z nią dołączą Państwo do grona naszych wiernych i zadowolonych klientów!

Sprzedaż kruszywa

Firma Dawid posiada odpowiednią, wyspecjalizowaną flotę do przewozu kruszywa oraz wszelkich materiałów sypkich. Mamy możliwość przetrasportowania materiału w wybrane miejsce bez zbędnych opóźnień w jak najkrótszym czasie.

Cały czas się rozwijamy - poszerzamy ofertę oraz modernizujemy nasze zaplecze transportowe. Od początku istnienia firmy staramy się powiększać nasze możliwości logistyczne. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku sprawia, iż "Dawid" staje się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm.

Dostarczamy materiał do kilkudziesięciu klientów!! Dzięki jakości sprzedawanych przez nas produktów oraz świadczonych przez nas usług staliśmy się istotnym przewoźnikiem kruszyw na rynku Polskim.

Kontakt

mapkatel. 609 180 202
tel/fax 41 307 43 47